ארכיון

ריסוס לדירה במרכז

בין אם אתם צריכים את השירות של ריסוס לדירה במרכז, או שמא אתם צריכים ריסוס במבנה תעשייתי, אתם קודם כל צריכים לדעת מה אתם עומדים לרסס. אם כך, לפני ריסוס לדירה במרכז הארץ, בואו נדבר על סוגי מזיקים שונים, על שיטות הדברה ומה שבין זה לזה.

רגע לפני שמסתייעים במדביר מוסמך או בחברת הדברה מקצועית, תהיה חובה לוודא את סוג המזיקים שלאחרונה החליטו לתקוף את ביתכם. וכשמדברים על מזיקים ועל ריסוס לדירות, מדברים על מזיקים מסוגים באמת מגוונים ומדברים על שיטות הדברה שונות ומגוונות גם כן. אם כך, בואו נתחיל בלפרט על מספר מזיקים שונים, על שיטות הדברה שונות ועל המדבירים עצמם:

ריסוס לדירה במרכז —חברת הדברה הקוטל

שירותי הדברות: אין צורך ללמוד לחיות לצד מזיקים בביתכם

אם התעוררתם בבוקר וגיליתם שביתכם הותקף על ידי מזיקים, או שמא אתם שמים לב לכך כבר במשך זמן-מה בתקופה האחרונה, ייתכן שהגיע הזמן להסתייע בשירותיו של מדביר. מדביר מוסמך יגיע אליכם עם “ארגז הכלים” שכולל את שיטות וחומרי ההדברה הנדרשים.

בנקודה זו אנחנו רוצים להדגיש, בדרך כלל יהיה עדיף לכם להסתייע בחברת הדברה מקצועית שמשתמשת בחומרי הדברה אקולוגיים. בחברת הקוטל, אנחנו משתמשים אך ורק בחומרי הדברה ירוקים ואקולוגיים, שבעזרתם ניתן למקסם את ההדברה ולצמצם את הפגיעה בבריאות האדם ובאיזון האקולוגי.

מה מייחד את החומרים הירוקים והאקולוגיים להדברות?

החומרים האלו הם עם רעילות יחסית נמוכה לאנשים ולחיות מחמד, אבל הם חזקים במיוחד כנגד מזיקים מסוגים שונים. חשוב לדעת, אתם לא צריכים לחיות עם הסבל הכרוך במחייה משותפת לצד מזיקים. נכון להיום, ניתן להדביר את כל סוגי המזיקים, וגם ניתן להרחיק מזיקים מביתכם.

למשל, אם ביתכם הותקף על ידי לטאות, אתם לא תצטרכו ריסוס לדירה במרכז הארץ, אתם תצטרכו את השירות של הרחקת לטאות. לרוב לא מדבירים לטאות, וככה גם רלוונטי לגבי יונים. אם אתם צריכים הרחקת יונים, אף מדביר לעולם לא ימליץ לכם על ריסוס כנגדם, אין חיה כזו (זו עבירה על החוק).

ייעוץ ושירותי הדברות — חברת הקוטל עם מוניטין של 35 שנים

בכל מקרה שבו אתם צריכים ריסוס לדירות במרכז כנגד מזיקים וג’וקים או נמלים, חברת הקוטל תשמח לספק לכם את המענה המדויק ביותר ובעזרת חומרי ההדברה הכי אקולוגיים, אבל גם הכי יעילים ואפקטיביים כנגד מזיקים מסוגים שונים.

צוות המומחים שלנו יגיע קודם כל בכדי לאבחן את מקור הבעיה, את סוג המזיקים שהחליטו לקנן בביתכם. לאחר מכן ובצמוד לאחריות על כל עבודה ועבודה, אתם תקבלו שירותי הדברות על ידי מדביר מוסמך ומומלץ על פי דעת רבים.

הדברה עם אחריות על כל עבודה ועבודה

לידיעתכם, נכון ל-2020, אנחנו בחברת הקוטל משרתים אלפי לקוחות מרוצים, חלק גדול מהם לקוחות קבועים מזה שנים רבות. עם המון ניסיון מקצועי (של 35 שנים), ידע נרחב בתחום ההדברות והכשרות מקיפות לכל מדביר ומדביר בחברת הקוטל, אנחנו נגיע בכדי לפתור בעבורכם כל בעיה ובעיה.

חשוב לדעת, כמו שציינו כאן למעלה, אנחנו מספקים שירותי הדברות וגם ריסוס לדירה במרכז עם אחריות, ככה שאם התוצאות המתקבלות אינן לרוחכם, אתם בהחלט מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנחנו נגיע להשלמת העבודה וללא כל עלות נוספת מצידכם. ככה זה כשיש מוניטין של 35 שנים, ניתן להוות פתרון מקיף, מדויק וכולל בעבור כל לקוח ולקוחה. צרו עמנו קשר עוד היום בעבור הצעת מחיר אטרקטיבית לריסוס דירות במרכז הארץ. בהצלחה!

המאמר ריסוס לדירה במרכז פורסם לראשונה בבלוג

from medium.com/@hakottel – Feed

https://medium.com/@hakottel/%D7%A8%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%A1-%D7%9C%D7%93%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%91%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96-23d805497199

הדברת ג'וקים במרכז

עם ניסיון ומוניטין של 35 שנים, חברת הקוטל מספקת שירותי הדברת ג’וקים במרכז בעבור עסקים ופרטיים, ובצמוד לאחריות על כל עבודת הדברה. אם אתם מחפשים אחר הדברה ירוקה ואקולוגית, יעילה ועם אחריות, אנחנו הכתובת המדויקת ביותר עבורכם. בואו נבין דבר או שניים לגבי הדברות, הדברת מזיקים במרכז, שיטות הדברה ועוד.

אין ספק, כולנו בשלב כזה או אחר מוצאים את עצמנו מתמודדים אל מול מתקפת תיקנים, שנקראים גם בשמם השני: ג’וקים. וכשיש ג’וקים אצלכם בבית או בבית העסק, זו יכולה להיות התחלה של “רומן” ממושך ביניכם למזיקים האלו. בכדי לגדוע את הסיפור הזה כבר בהתחלה ולהימנע מריבוי והתרבות של ג’וקים במבנה שלכם, אתם תצטרכו את שירתיו של מדביר מוסמך ומקצועי, שמגיע אליכם עם חומרי ההדברה המתאימים והיעילים ביותר. הנה כל מה שצריך לדעת על שירותי הדברות, שיטות הדברה ומה שבין לבין:

הקוטל — חברת הדברה במרכז

כל מה שצריך לדעת על הדברת ג’וקים ותיקנים בכל מבנה ומבנה

כשמדברים על פתרונות הדברה, באותה הנשימה חשוב להדגיש גם לגבי חומרי הדבקה ירוקים. הדברה אקולוגית וירוקה היא הדברה עם רעילות נמוכה לאדם ולחיות המחמד, אך ההדברה הזו יעילה מאוד כנגד ג’וקים.

אם אתם מחפשים אחר מדביר מוסמך במרכז להדברת ג’וקים, אנחנו שמחים לספר לכם שחברת הקוטל משתמשת אך ורק בחומרים אשר שומרים על האיזון האקולוגי עד כמה שניתן ואפשרי. אנו משתמשים בחומרי ההדברה האיכותיים ביותר ועובדים תחת התקנים הכי מחמירים, ואנחנו נבצע עבורכם הדברת תיקנים כוללת ובכל חלל במבנה.

מדבירים מוסמכים להדברת מזיקים במרכז

בין אם אתם צריכים הדברת ג’וקים במרכז בבית פרטי, או שמא אתם צריכים את השירות של הדברת ג’וקים במסעדה במרכז, אנחנו נדע כיצד להתאים בעבורכם את חומרי ההדברה ואת שיטות ההדברה המתאימים והמתאימות ביותר.

לידיעתכם, כשמדובר בשירות של הדברת מסעדות במרכז מג’וקים, שיטות ההדברה הן שונות מאשר אותן שיטות של הדברה בבית פרטי. באופן כללי, כמובן שממש לא יהיה מומלץ להתחיל לרסס חומרי הדברה במסעדה או בבית קפה, שכן הלקוחות בוודאות יברחו מהמקום ובית העסק ייפגע כלכלית (גם המוניטין שלו כנראה).

באילו שיטות הדברה משתמשים בכדי להדביר תיקנים במסעדות?

כשמדובר בהדברת מסעדות ובתי קפה מג’וקים, בדרך כלל יהיה מומלץ להשתמש בקוביות רעל אשר מפוזרות בשלל מיקומים אסטרטגיים בעסק שלכם. היכן יפוזרו אותן קוביות רעל? במיקומים מוגדרים מראש:

כדאי לדעת, קוביות הרעל מפוזרות במקומות כמו פינות של ארונות אחסון, מתחת לתנור ומאחורי מכונת הכבידה, מאחורי תנורי אפייה, מאחורי המקרר ובעוד שלל מיקומים אסטרטגיים. הקוביות האלו הן קטנות ואינן מורגשות בבית העסק, ככה שאתם יכולים להמשיך לנהל את פעילותכם העסקית כרגיל.

כיצד עובדות אותן קוביות רעל נגד תיקנים?

מבחינת האופן שבו קוביות הרעל האלו עובדות, זה דווקא מעניין. זה עובד ככה: ברגע שאחד מהג’וקים נוגס בקוביית הרעל שמונחת במיקום נסתר מן העין, הג’וק הזה נדבק בסוג של נגיף. ברגע שהוא נדבק באותו נגיף, הוא חוזק לקן שלו ושם הוא מדביק את שאר הג’וקים ברעל שהוא נגס בו.

בשורה התחתונה, הדברה סמויה מן העין היא הפתרון המומלץ ביותר עבור מסעדות, בתי קפה ועסקים באופן כללי אשר משרתים לקוחות. צריכים סיוע נוסף? אנחנו, בחברת הקוטל, כאן בכדי לסייע לכם ולהתאים לכם את שיטות ההדברה המקצועיות והיעילות ביותר. צרו עמנו קשר עוד היום בעבור הצעת מחיר אטרקטיבית להדברת כל סוגי המזיקים.

המאמר הדברת ג'וקים במרכז פורסם לראשונה בבלוג

from medium.com/@hakottel – Feed

https://medium.com/@hakottel/%D7%94%D7%93%D7%91%D7%A8%D7%AA-%D7%92%D7%95%D7%A7%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96-203976f0b53a

איך נראה טרמיט מכונף?

?איך נראה טרמיט מכונף

טרמיט מכונף אולי נשמע לכם כמו עוד חרק שיכול להזיק מעט לאיכות החיים שלכם, בעיקר בפאניקה שהוא יוצר כמו תיקנים, אך המדובר בחרק הרבה ויתר קשה. מדובר באחד החרקים שיכולים לגרור נזק משמעותי לבית שלכם באופן פיזי על ידי כרסום חלקי עץ. זה הזמן להבין כמה פרטים על טרמיט זה.

הכירו את הטרמיט המכונף

הטרמיט המכונף הוא אחד החרקים הכי מבחילים שתראו. הטרמיט הזה לא דומה לטרמיטים אחרים, אולי גם לא דומה לטרמיט המוכר ביותר שמגיע בצבע חום אדמדם ויש לו ישבן יחסית גדול ביחס לגוף. טרמיט מכונף יהיה דק יותר והוא יכול להיות קטן מאוד עד גודל של סנטימטר בודד. הרוחב שלו דק מאוד ביחס לאורכו ויכול להיות ברוחב של מספר מילימטרים בודדים. הטרמיט המכונף נקרא כך הודות לכנפיים שנמצאות בגבו, כנפיים ארוכות יחסית שעמן הוא יכול להתעופף לכל מקום. כמובן שהכנפיים לא מסייעות לא בכרסום הרהיטים והן נועדו רק לספק לו מעבר ממקום למקום אך בשלב מסוים בחייו הוא ישיל אותם ואז יתחיל לכרסם.

הדברת מזיקים במרכז— הקוטל

כיצד נזהה שיש טרמיטים בבית?

  • אחרי שהבנו מהם טרמיטים מכונפים יש צורך לדעת כיצד לזהות את נוכחותם בבית. זיהוי הבעיה היא השלב הראשון בטיפול בה ואת הטרמיטים המכונפים אפשר לזהות על ידי התעלות שהם מכרסמים. טרמיטים מכונפים יכולים לכרסם את התעלות תוך כדי פילוס דרכם אל הצד השני, כאשר תעלות אלו אמנם יהיו דקות יחסית אך יכולות להגיע לאורך מרשים.
  • אפשר לזהות את הכרסום די בקלות כאשר מסתכלים בבירור על חלק העץ, כי ניתן להבין כי הוא אינו שלם. עם זאת במבט חטוף קשה לראות חלק מהתעלות מה שמוביל לדרדור של המצב. אם שמים לב לרעשים באותו חלק עץ בעת הכרסום אפשר לשמוע את רעש הכרסום ואם יתמזל מזלכם גם לראות את הטרמיטים מה שישים קץ לסימני השאלה.
  • אחת הדרכים הכי קלות לזיהוי נוכחותו של טרמיט מכונף בבית שלכם הוא על ידי זיהוי הכנפיים שהוא משיל. כמו שכבר הוזכר בפסקה הראשונה טרמיט מכונף באיזה שהוא שלב בחייו ישיל את הכנפיים שלו ואז הוא יתחיל לכרסם את העץ. בשלב זה אפשר לזהות את הכנפיים שהוא השיל וזה יהיה סימן זיהוי מובהק לכך שהוא נוכח במקום.

אם יש אחד — יש כנראה רבים

אם מצאתם טרמיט מכונף אחד סביר להניח שיש עוד רבים כמוהו על העצים או כבר מתחת לאדמה, במקרה האחרון הם כנראה כבר החלו במלאכת הכרסום. התעלות שהם יוצרים יכולות להיות מסוכנות מאוד אך חשוב לזכור כי ככל שהפרטים יהיו רבים יותר בקהילת הטרמיטים שגדלה אצלכם בבית מתחת לאף, או יותר נכון מתחת לאדמה, הסכנות יהיו גדולות יותר. לכן חשוב לזכור כי גם אם מצאתם זוג כנפיים זה לא אומר שיש רק טרמיט אחד, כי כנראה יש עוד כמה מפוזרות ברחבי הבית ובכל מקרה הטרמיט הזה כנראה לא נמצא לבדו.

חשוב להדביר אותו כמה שיותר מהר

ברגע שמצאתם את הטרמיט המכונף או כל סימן שמעיד על נוכחותו, אתם חייבים לטפל בבעיה כמה שיותר מהר. בניגוד לחרקים אחרים שאפשר להדביר בכל מיני שיטות שחלקן יהיו טבעיות או ביולוגיות, הדברת טרמיטים מכונפים חייבת להיות כימית ומחייבת גם עבודה הרבה יותר יסודית של המדביר. יש צורך לקדוח באדמה כדי להגיע אל התעלות של הטרמיטים ולהדביר אותם משם, ולנסות ליצור חסימה מגבולות הבית שלכם כל שלא יוכלו לעבור. עם כל יום שעובר הנזק שנוצר לרהיטים או לגינה שלכם יכול להיות גדול יותר.

from medium.com/@hakottel – Feed